درباره ما

معرفی آموزشگاه

آموزشگاه موسیقی آرپا توسط دکتر آربی بابومیان تحصیل کرده رشته موسیق از کنسرواتور دولتی ارمنستان در سال 1380

فعالیت اموزشی خود را با اهداف ذیل در شهر اصفهان آغاز نمود:

-ارتقای سطح آموزشی و کیفی موسیقی هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی 

-آشنایی با موسیقی دانان ایران و جهان و تقویت بعد اجتماعی موسیقی ایران

-تشویق جوانان برای روی آوردن به موسیقی علمی

-ایجاد انگیزه برای هنر جویان و شناسایی و پرورش استعداد های نهفته جوانان اصفهان

انجمن فیلارمونیک(دوستداران موسیقی)

این انجمن جهت آشنایی علاقمندان هنر موسیقی به خصوص جوانان به موسیقی اصیل ملی و بین المللی و جلوگیری از اشاعه موسیقی مبتذل در میان جوانان و همچنین افزایش بینش غمومی مردم نسبت به هنر موسیقی و در نهایت معرفی و راهنمایی علاقمندان به یادگیری موسیقی به روش علمی تاسیس شده است.

انجمن ترانه و شعر

 

 این انجمن با همکاری تعدادی از شاعران و ترانه سرایان جوان به منظور آشنایی اهالی شعر و ترانه با علم موسیقی و همچنین ایجاد بستری مناسب برای معرفی شاعران و ترانه سرایان مستعد به جامعه موسیقی تشکیل شده است.

کنسرت های آموزشی

آموزشگاه آرپا در مراحل مختلف آموزشی برای بالا بردن سطح کیفی آموزش و همچنین ایجاد شرایطی برای محک زدن هنرجویان خود,اقدام به برگزاری منظم ریستال و کنسرت آموزشی می نماید و در پایان هر دوره از هنرجویان برتر تقدیر به عمل می آورد.

مستر کلاس (Master Class)

آموزشگاه موسیقی آرپا در نظر دارد برای بالا بردن سطح کیفی تدریس موسیقی و همچنین اجرای ان در شهر اصفهان,همچون گذشته با بهره گیری از اساتید معتبر ملی و بین المللی,اقدام به برگزاری مستر کلاس در زمینه های مختلف نماید.

روش آموزشی LCM

جدیدترین متد آموزشی که به صورت متد اولترین برنامه آموزشی در اکثر کنسرواتوار ها و دانشگاهای موسیقی معتبر دنیا از جمله رویال کالج لندن,کنسرواتوار مسکو,کنسرواتوار ایروان و کالج موسیقی بر کلی آمریکا مورد اجرا گذاشته شده است.

برنامه آموزشی

کلاس های موسیقی به روش LCM پس از طی مراحل پیش نیاز,در سه مقطع,مقدماتی,پیشرفته و تخصصی در 8 GRADEبرگزار میشود.

هنرجویان پس از تعیین سطح,برنامه مشخص آموزشی و بسته اموزشی را برای هر دوره یا GRADE دریافت کرده و طبق برنامه آدموزش میبینند.

پس از پایان هر GRADE امتحان دوره ای به عمل امده و هنرجویان پس از گذراندن امتحانات,وارد GRADEبعدی میشوند.

موسیقی کودکان (ارف)

در این مجموعه آموزشی از شیوه های نوین علمی در زمینه آموزش تئوری موسیقی,سلفژ و آواز گروهی برای خردسالان به همراه بازیهای شاد و هدفمند که مطابق با متد های استاندارد بین المللی می باشد بهره گیری شده است.